+420 775 901 997
ECO AQUA Solution » O nás

Naše firma ECO AQUA Solution s.r.o. je distributorem výrobků firmy Graf a instalační firmou Hunter TOP Premium partnerem. Naše nabídka služeb v obouru vodohospodářství je široká.

Vznik naší společnosti ECO AQUA Solution s.r.o. v roce 2014, navázal na sdružení živnostníků Hájek&Adam. Zdužení živnostníků Hájek&Adam začalo svou podnikatelskou činnost v roce 2007. Kdy naší hlavní činností byli závlahové systémy a kácení a řez stromů.

V roce 2010 jsem k této činnosti přidali instalace systémů na využití dešťové a studniční vody a spustili jsme nový eshop www.eco-aqua-shop.cz.

Při nárustu naší práce, jsme v roce 2012, rozdělili svoji specializaci. Ing. Daniel Adam se začal úzce specializovat na arboristiku a Jaroslav Hájek přebral kompletní správu nad systémy hospodaření a využití vod. A této komplexní službě se věnujeme a inovujeme dodnes.

Informace

Dotace na využití dešťové vody pro zavlažování zahrady a Splachování WC. Systém čištění splaškovích vod pro jejich recyklaci a využití pro splachování a zavlažování.

Služby

Naše firma navrhuje systémy řešení pro ekologické a ekonomické využití šedé, studniční a dešťové vody.

Systém kompletního vodohospodářství pro rodinné domy a střední i velké objekty. Kompletní projekt a realizace na klíč.

Servis

Naše společnost vám nabízí pravidelnou údržbu a servis veškerých námi instalovaných zařízení.

Copyright © 2017 - 2021 ECO AUQA Solution s.r.o. - Systémy využití dešťové a studniční vody, čistírny odpadních vod, vsakovací systémy, zavlažovací systémy